KURUMSAL

İzTeknik Servis İzmir ve ilçelerinde teknik servis konusunda hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana profesyonel kadrosu ile hizmetlerini 7/24 esası ile yürütmektedir. İşin ehli personeli, güler yüzlü hizmeti ile sizlere hizmet sunmaktadır. Garantili işçilik, sınırsız yedek parçaları temin ederek elektronik cihazlarınızdaki arızaları en kısa iş günlerinde sizlere teslim etmektedir. İletişim konusunda ulaşılabilir, belirtilen sürelerde teslimatlarla süprizlere asla fırsat vermemekteyiz.

İz Teknik servis hizmetlerinde ismini çok sık duyduğunuz markaların yetkili servisi olarak çalışmaktadır. Uzman kadrosu ile yerinde montaj, yerinde arıza tespit ve çözülmesi ev ortamında yapılacak tamiratlarda pratik çözümler sunmaktadır. Bizlere ulaşmak artık çok kolay. Sizlerle aramızdaki mesafeleri gerek internet sayfamız, iletişim numaralarımız ve whatsapp iletişim hattımızla her türlü teknik servis hizmetini kısa sürelerde sonuçlandırmaktayız.

İzmir il ve ilçelerinde ve civar bölgelere teknik destek, kurulum montaj, Arıza tespit ve petek temizleme hizmetlerimiz mevcuttur. Dönem dönem sizlere daha iyi hizmet sunmak için hazırladığımız kampanyalar ile yaza ve kışa hazır tesisatlar ile konforunuzu sağlamaktayız. Arıza ve teknik destek için bizimle iletişime geçiniz.